Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Images
ca: Imatges

en: Attribute
ca: Atribut

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Password
ca: Contrasenya

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Other
ca: Altres

en: Entity
ca: Entitat

en: Source field
ca: Camp original

en: Account settings
ca: Paràmetres del compte

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Mappings
ca: Assignacions
