Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Images
cy: Delweddau

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Category
cy: Categori

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Other
cy: Arall

en: Account settings
cy: Gosodiadau cyfrif
