Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Images
el: Εικόνες

en: Attribute
el: Ιδιότητες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Category
el: Κατηγορία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Other
el: Άλλο

en: Entity
el: Οντότητα

en: Account settings
el: Ρυθμίσεις λογαριασμού

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα
