Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (19 entries)

en: Images
es: Imágenes

en: Attribute
es: Atributo

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Password
es: Contraseña

en: Category
es: Categoría

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Supplier
es: Proveedor

en: Other
es: Otro(s)

en: Entity
es: Entidad

en: Short description
es: Descripción corta

en: Long description
es: Descripción larga

en: Source field
es: Campo original

en: Account settings
es: Configuración de la cuenta

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Bundle
es: Paquete

en: Mappings
es: Asignaciones

en: Specification
es: Especificación
