Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Images
gl: Imaxes

en: Attribute
gl: Atributo

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Password
gl: Contrasinal

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Other
gl: Outro

en: Entity
gl: Entidade

en: Account settings
gl: Configuración de conta

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete
