Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Images
gu: છબીઓ

en: Attribute
gu: ગુણધર્મ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Other
gu: અન્ય

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ
