Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Images
hu: Képek

en: Attribute
hu: Attribútum

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Password
hu: Jelszó

en: Category
hu: Kategória

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Other
hu: Egyéb

en: Entity
hu: Entitás

en: Short description
hu: Rövid leírás

en: Long description
hu: Hosszú leírás

en: Source field
hu: Forrásmező

en: Account settings
hu: Fiókbeállítások

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Mappings
hu: Leképzés
