Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Images
ja: イメージ

en: Attribute
ja: 属性

en: Username
ja: ユーザー名

en: Password
ja: パスワード

en: Category
ja: カテゴリー

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Other
ja: その他

en: Entity
ja: エンティティ

en: Source field
ja: ソース フィルド

en: Account settings
ja: アカウントの設定

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Bundle
ja: バンドル

en: Mappings
ja: マッピング
