Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Images
ka: სურათები

en: Attribute
ka: ატრიბუტი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Password
ka: პაროლი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Other
ka: სხვა
