Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Images
kk: Суреттер

en: Attribute
kk: Атрибут

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Other
kk: Басқа

en: Account settings
kk: Аккаун теңшелемелері
