Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Images
km: រូបភាព

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Account settings
km: ការ​កំណត់​គណនី

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
