Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Images
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: Attribute
kn: ಗುಣವಿಶೇಷ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ
