Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Images
ml: ചിത്രങ്ങൾ

en: Attribute
ml: ആട്രിബ്യൂട്ടുകൾ

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം
