Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Username
my: အမည်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Other
my: အခြား

en: Account settings
my: ကိုယ်ရေးအချက်အလက်များ

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
