Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Attribute
nl: Attribuut

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Category
nl: Categorie

en: Settings
nl: Instellingen

en: Other
nl: Andere

en: Entity
nl: Entiteit

en: Short description
nl: Korte beschrijving

en: Long description
nl: Lange beschrijving

en: Source field
nl: Bronveld

en: Account settings
nl: Accountinstellingen

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Bundle
nl: Bundel

en: Mappings
nl: Toewijzingen

en: Specification
nl: Specificatie
