Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Images
nn: Bilete

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Password
nn: Passord

en: Category
nn: Kategori

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Other
nn: Andre

en: Account settings
nn: Kontoinnstillinger
