Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Images
pl: Obrazki

en: Attribute
pl: Atrybut

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Password
pl: Hasło

en: Category
pl: Kategoria

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Other
pl: Inne

en: Entity
pl: Encja

en: Source field
pl: Pole źródłowe

en: Account settings
pl: Ustawienia konta

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Bundle
pl: Zestaw
