Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
ps: ځانتيا

en: Username
ps: کارن نوم

en: Password
ps: پټ توری

en: Category
ps: ټولی

en: Settings
ps: امستنې

en: ID
ps: پېژند

en: Other
ps: نور

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Bundle
ps: بنډل
