Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Images
ro: Imagini

en: Attribute
ro: Atribut

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Password
ro: Parolă

en: Category
ro: Categorie

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Other
ro: Altele

en: Entity
ro: Entitate

en: Account settings
ro: Setări de cont

en: - Select -
ro: -Selectaţi-

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundle
ro: Pachet
