Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Images
sl: Slike

en: Attribute
sl: Atribut

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Password
sl: Geslo

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Account settings
sl: Nastavitve računa
