Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Username
sr: Корисничко име

en: Password
sr: Лозинка

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет
