Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Images
ug: رەسىملەر

en: Attribute
ug: خۇسۇسىيەت

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Other
ug: باشقا

en: Account settings
ug: ھېسابات تەڭشىگى
