Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Images
ur: تصاویر

en: Attribute
ur: خصوصیت

en: Username
ur: اسم صارف

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل
