Image Compare Viewer (1.0.4) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Original image
oc: Imatge original

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Link image to
oc: Ligar l'imatge a

en: Image style: @style
oc: Estil de l'imatge : @style
