iCodes (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: On
be: На

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Feeds
be: Жывільнікі

en: Cron Settings
be: Налады крона
