iCodes (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: On
ca: Actiu

en: Off
ca: Inactiu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Messages
ca: Missatges

en: Feeds
ca: Canals

en: Offers
ca: Ofertes

en: - All -
ca: - Tot -
