iCodes (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: On
el: Ανοικτό

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Off
el: Κλειστό

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Messages
el: Μηνύματα

en: - All -
el: - Όλα -
