iCodes (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: On
fi: Käytössä

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Off
fi: Pois päältä

en: Custom
fi: Oma

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Cleanup
fi: Siivoa

en: Messages
fi: Viestit

en: Global Settings
fi: Yleiset asetukset

en: - All -
fi: - Kaikki -
