iCodes (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: On
hu: Be

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Off
hu: Ki

en: Custom
hu: Egyéni

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Cleanup
hu: Takarítás

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Feeds
hu: Hírcsatornák

en: Start Time
hu: Kezdés ideje

en: End Time
hu: Befejezés ideje

en: Global Settings
hu: Általános beállítások

en: - All -
hu: – Mind –
