iCodes (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: On
it: Acceso

en: Categories
it: Categorie

en: Off
it: Spento

en: Custom
it: Personalizzato

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: Cleanup
it: Ripulitura

en: Messages
it: Messaggi

en: - All -
it: - Tutto -
