iCodes (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: On
ja: オン

en: Categories
ja: カテゴリー

en: Off
ja: オフ

en: Custom
ja: カスタム

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Messages
ja: メッセージ

en: Feeds
ja: フィード

en: Start Time
ja: 開始時間

en: End Time
ja: 終了時間

en: Cron Settings
ja: Cron設定

en: Offers
ja: 提供

en: - All -
ja: - 全て -

en: Merchants
ja: 販売者
