iCodes (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: On
nn: På

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Off
nn: Av

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: - All -
nn: - Alle -
