iCodes (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: On
pl: Włączony

en: Categories
pl: Kategorie

en: Off
pl: Wyłączony

en: Custom
pl: Własne

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Cleanup
pl: Porządkowanie

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Global Settings
pl: Ustawienia Globalne

en: Cron Settings
pl: Konfiguracja zadań cron

en: - All -
pl: - Wszystko -
