iCodes (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: On
ru: Вкл

en: Categories
ru: Категории

en: Off
ru: Выкл

en: Custom
ru: Собственная

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Cleanup
ru: Очистка

en: Messages
ru: Сообщения

en: Feeds
ru: Потоки данных

en: Start Time
ru: Время начала

en: End Time
ru: Время окончания

en: Global Settings
ru: Глобальные настройки

en: Cron Settings
ru: Настройки Cron

en: - All -
ru: - Все -
