iCodes (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Messages
te: సందేశాలు

en: Start Time
te: ప్రారంభ సమయం

en: End Time
te: ముగింపు సమయం

en: - All -
te: - అన్ని -
