iCodes (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: On
th: เปิด

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Off
th: ปิด

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Messages
th: ข้อความ
