iCodes (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: On
vi: Bật

en: Categories
vi: Mục phân loại

en: Off
vi: Tắt

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Cleanup
vi: Làm sạch

en: Messages
vi: Thông báo

en: Global Settings
vi: Thiết định tổng thể

en: - All -
vi: - Tất cả -
