iCodes (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: On
az: Aktiv

en: Off
az: Söndürülüb

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Messages
az: Mesajlar

en: - All -
az: - Hamısı -
