iCodes (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: On
bg: Включи

en: Categories
bg: Категории

en: Off
bg: Изключи

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Messages
bg: Съобщения
