iCodes (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Cleanup
bo: གཙང་སེལ།

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: Feeds
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: - All -
bo: - ཡོངས-
