iCodes (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: On
he: פעיל

en: Categories
he: קטגוריות

en: Off
he: כבוי

en: Custom
he: מותאם

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Messages
he: מסרים

en: Feeds
he: הזנות

en: Offers
he: היצע

en: - All -
he: - הכל -
