iCodes (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: On
hi: चालू

en: Categories
hi: वर्ग

en: Off
hi: बंद

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: Cleanup
hi: सफ़ाई

en: Messages
hi: संदेश

en: - All -
hi: -सभी-
