iCodes (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: On
hr: Uključi

en: Categories
hr: Kategorije

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Messages
hr: Poruke
