iCodes (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: On
ka: ჩართვა

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Off
ka: გამორთვა

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: - All -
ka: - ყველა -
