iCodes (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Off
kn: ಜಡ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: Global Settings
kn: ಜಾಗತಿಕ ಸಿದ್ಧತೆಗಳು
