iCodes (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: On
lt: Įjungta

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Off
lt: Išjungta

en: Custom
lt: Savitas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Messages
lt: Žinutės

en: - All -
lt: - Visos -
