iCodes (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: On
nl: Aan

en: Categories
nl: Categorieën

en: Off
nl: Uit

en: Custom
nl: Aangepast

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Messages
nl: Berichten

en: Start Time
nl: Starttijd

en: End Time
nl: Eindtijd

en: Global Settings
nl: Algemene instellingen

en: Cron Settings
nl: Cron-instellingen

en: - All -
nl: - Alle -

en: Merchants
nl: Verkopers
