iCodes (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: On
pt: Ligado

en: Categories
pt: Categorias

en: Off
pt: Desligado

en: Custom
pt: Personalizado

en: Promoted to front page
pt: Promovido à página principal

en: Cleanup
pt: Limpeza

en: Messages
pt: Mensagens

en: Start Time
pt: Hora de início

en: End Time
pt: Hora de Fim

en: Cron Settings
pt: Configurações do cron

en: - All -
pt: - Todos -
