iCodes (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: On
sk: Zapnúť

en: Categories
sk: Kategórie

en: Off
sk: Vypnúť

en: Custom
sk: Vlastná

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Messages
sk: Správy

en: Feeds
sk: Kanály správ

en: - All -
sk: - Všetky -
