iCodes (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: On
uk: Увімкнено

en: Categories
uk: Категорії

en: Off
uk: Вимкнено

en: Custom
uk: Власний

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Cleanup
uk: Очищення

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Feeds
uk: Потоки

en: Start Time
uk: Час початку

en: End Time
uk: Час закінчення

en: Global Settings
uk: Глобальні параметри

en: Cron Settings
uk: Налаштування крону

en: Offers
uk: Пропозиції

en: - All -
uk: - Усе -
